Po registraci speciální truhlářské ceny.

vratový závěs s montáží k vysazení dveří, nebo pevnou bezpečnostní, černý retro

vratový závěs s montáží k vysazení dveří, nebo pevnou bezpečnostní, černý retro
Výprodej
140 Kč 116 Kč bez DPH
Doprodej
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kód61490Záruka24 měsíců
Vyberte variantu
Provedení
držák dolní 25mmDoprodej
držák oboustranný 11mmDoprodej
držák oboustranný 25mmDoprodej
pant 300mmDoprodej
pant 400mmDoprodej
pant 500mmDoprodej

PANTY k prodeji zvlášť:  délka pantu je udána od špice po osu čepu (celková délka + 15mm), maximální šířka pantu (u čepu) 80mm.    DRŽÁKY jsou v provedení "dolní" - jednodílný držák, pant se nasadí shora, zajistí pouze horní krytkou, dveře tak lze vysadit bez nutnosti demontáže pantu a držáku. A provedení "oboustranný" - držák je dvoudílný, oba díly jsou napevno přišroubované k zárubni, dveře nelze vysadit.    Oba druhy držáků mají dvě vzdálenosti čepu od plotny držáku:  11 a 25mm.  Šířka držáků 35mm. délka 220mm. K držákům i závěsům lze dokoupit originální černé vruty a vratové šrouby (kód zboží 3123P a 3002P)

Provedenípant 300mm
Popis
Po - Čt 8:00 - 16:00
Pá 8:00 - 15:00
So 8:30 - 11:30

EBEN je specializovaný obchod se stavebním a nábytkovým kováním. Od svého vzniku (1994) se stal dominantním dodavatelem kování pro truhlářské výrobny, stavební firmy a konečné zákazníky v trutnovském regionu. Základním sortimentem je veškeré kování na okna, dveře a nábytek – kliky, úchytky, zámky, vložky, panty, petlice, zástrče, staveče, schránky, rozvory, půlolivy, rozpěry, těsnění, výsuvy, kování do posuvných dveří, nohy, závěsy, kolečka, kluzáky, mřížky, těsnící kartáče, průchodky, nábytkové hrany a další drobné kování. Doplňkovým sortimentem je spojovací materiál, záslepky, konzole, garnyže, žaluzie, lišty, ochranné rohy, nářadí, lepidla a tmely, vrtáky..... Díky úzké specializaci jsme dosáhli nejen vysoké odbornosti v poradenství, ale také obrovského záběru sortimentu prakticky ode všech výrobců a dodavatelů v ČR i zahraničí.

Veškeré zboží držíme skladem a díky značným obratům udržujeme stále nejnižší cenovou hladinu. Spolu s „kamenným“ obchodem jsme v roce 2013 zahájili také internetový prodej, do něhož postupně zahrnujeme celé portfolio.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Eben-kování s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského obchodního soudu v Hradci Králové, spisová značka C 41979

© 1994-2020 Petr Vanžura, eben-kovani.cz - Všechna práva vyhrazenaZačátek stránky
od 21.11. 2017
Říční, Trutnov